درباره ما

شروع داستان سمینارک

سمینارک (Seminarc.com) اولین پلتفرم آنلاین تخصصی  آموزش معماری است که مهارت‌های اصلی طراحی معماری را به‌صورت یکپارچه در قالب دوره‌های کوتاه و جذاب برای دانشجویان و علاقه‌مندان این رشته ارائه می‌نماید که به همت تیم Scheme Design Studio,  فعالیت خود را از بهمن سال 1399  آغاز نموده است.  سمینارک با بهره‌گیری از یک چارت آموزشی نوین توانسته است کلیه‌ تکنیک‌ها و مهارت‌های طراحی معماری را در چهار گروه اصلی مهارت‌های پایه (Basic Skills), فرم (Form), کانسپت (Concept) و کاربرد (Function) دسته‌بندی نموده و این امکان را برای دانشجویان فراهم آورد که بتوانند بر اساس نیاز خود از سرفصل ها و دوره‌های ارائه شده استفاده نمایند.

سیر اندیشه سمینارک

تیم سمینارک همواره در تلاش بوده تا بتواند بهترین و اثربخش‌ترین محتوای آموزش معماری را با هدف توانمند‌سازی فعالان این رشته تولید و ارائه نماید. همچنین سمینارک با ایجاد جامعه‌ای مجازی از دانشجویان, اساتید و علاقه‌مندان این حوزه سعی در ایجاد فضایی دوستانه و حرفه‌ای برای تبادل ایده‌ها و تجربیات دارد.این پلتفرم معتقد است که فعالان حوزه‌ی معماری علاوه بر تقویت مهارت‌های خود, می‌بایستی درک و بینش خود از پدیده‌ها و تغییرات پیرامون را نیز افزایش دهند تا موفق به خلق آثار چشم نواز و ماندگار در سپهر معماری ایران عزیز شوند. از این رو سمینارک با انتشار مقالات به روز از اساتید و صاحب نظران و همچنین ارائه کتاب در فروشگاه کتاب خود, منابع کامل و منسجمی را اختیار کابران خود قرار می‌دهد.

تحول آموزش با سمینارک

با توجه به رشد چشمگیر آموزش های مجازی در چند سال اخیر, بخش بزرگی از فراگیران در حوزه های مختلف, محتوای آموزشی خود را در فضای اینترنت جستجو می کنند و تیم سمینارک نیز با تشخیص این نیاز در دانشجویان معماری, فضایی برای دسترسی کاربران به محتوا به صورت سریع, آسان و مقرون به صرفه خلق نموده است که کاربران در آن می تواند بر اساس نیاز و سطح مهارت, محتوای مورد نیاز خود را انتخاب نموده و با یکدیگر به اشتراک بگذارند و پیشرفت خود را نیز مشاهده نمایند.

شیما واحدپرست

"

Co-Founder & Content Manager

شیما واحدپرست

ویروس کرونا توانایی‌های بشر را به گونه‌ای جدی محک می‌زند. از این تجربه نادر چه می‌آموزیم؟ تاثیر و ماندگاری آن در رویه‌های علمی و عملی معماری کدام است؟ سمینارک تلاش ما برای ارائه پاسخی شایسته در خصوص شیوه های نوین و موثر آموزش غیر حضوری است.  

تیم مـــــا

Shima Vahedparast

Founder & CEO

Reza Moayedfar

Technical Supervisor

Hamed Babaei

Content Manager

Reyhane Mokhtari

Content Creator

Pouya Heydarian

Content Creator

Marjan JelveNejad

Graphic Designer
});