درباره ما

شروع داستان سمینارک

بازار تشنه‌ی معماری ایران از یک طرف، خیل بیکاران فارغ‌التحصیل رشته‌ی ‌معماری از سوی دیگر، خشت‌های فروریخته‌ی بناهای فاخر ایرانی، و بی‌هویتی بناهای جدید همه و همه جرقه‌ی شکل‌گیری فضایی آموزشی بود که بتواند شکاف‌های موجود را پر کرده و مرحمی بر ترک‌های بدنه‌ی معماری ایرانی باشد. سمینارک (Seminarc.com)  به همت تیم Scheme Design Studio، فعالیت خود را در قالب اولین پلتفرم آنلاین تخصصی آموزش معماری از بهمن سال 1399  آغاز نمود. سمینارک با بهره‌گیری از یک چارت آموزشی نوین مهارت‌های اصلی طراحی معماری را به‌صورت یکپارچه در قالب دوره‌های کوتاه و جذاب برای دانشجویان و علاقه‌مندان این رشته و در چهار گروه اصلی مهارت‌های پایه (Basic Skills)، مهارت‌های تخصصی(Specialized skills)، مهارت‌های فنی (Technical skills) و مهارت‌های مفهومی (Conceptual Skills) دسته‌بندی نموده و این امکان را برای دانشجویان فراهم می‌آورد که بتوانند بر اساس نیاز خود از سرفصل ها و دوره‌های ارائه شده استفاده نمایند.

سیر اندیشه سمینارک

ماندگاری و اثربخشی آثار فاخر معماری ماحصل چیزی جز ترکیبی از دانش و مهارت و درک و بینش معماران از پدیده‌‌ها و تغییرات محیطی نیست. تیم سمینارک با شناخت این حقیقت و درک اهمیت شبکه‌ی ارتباطی حرفه‌ای در دنیای امروز در کنار ارائه محتوای آموزشی و انتشار مقالات به روز از اساتید و صاحب نظران و ارائه کتاب در فروشگاه کتاب خود با ایجاد جامعه‌ای از دانشجویان، اساتید و علاقه‌مندان این حوزه فضایی دوستانه و حرفه‌ای برای تبادل ایده‌ها و تجربیات خلق کرده است.

تحول آموزش با سمینارک

در دنیای امروز ارائه‌ی محتوای آموزشی در فضای گسترده مجازی اتفاق جدیدی نیست، اما رسیدن به موفقیت شغلی به واسطه‌ی آموزش‌های پراکنده و بی‌هدف بیشتر از آنکه یک سفر برنامه‌ریزی شده باشد، یک اتفاق ناشی از اقبال است. سمینارک با ارائه‌ی مشاوره و آموزش گام به گام و هدفمند، از هر نقطه‌ای که در آن ایستاده‌اید تا ساختن بنای موفقیت آرمانیتان، با شما است.

شیما واحدپرست

شیما واحدپرست

Founder & CEO

دانستن این نکته که حجم اطلاعاتی که امروزه تنها طی دو روز توسط انسان تولید می‌شود، برابر با کل اطلاعاتی است که تا سال ۲۰۰۳ خلق شده است، چیزی معادل ۵ اگزابایت، نشان‌دهنده وقوع یک سونامی اطلاعاتی در دنیای امروز است. در این شرایط سواد اطلاعاتی شرط لازم برای تشخیص اطلاعات صحیح، دقیق، مرتبط و به‌روز از انواع بی‌کیفیت آن است. پلتفرم آموزشی سمینارک با هدف متحول کردن و توسعه فضای آموزش، یک معماری آموزشی جدید است که شما را با کمترین هزینه و زحمت به دانش روز و با کیفیت متصل می‌نماید. 

تیم مـــــا

Shima Vahedparast

Founder & CEO

Behrouz Jahandide

R&D Manager

Hamed Babaei

AD & Content Manager

Shima Janghorban

Content Creator

Negar Asilian

Content Creator

Zahra Ghaderi

Content Creator

Reza Moayedfar

Technical Supervisor

Marjan Jelvehnezhad

Graphic Designer

Neda kolahdouzan

Interior Department

همراهان ما

Mahnaz Heydari

Isfahan Architecture Magazine
});